Zacznijmy od początku. Wiktoria odezwała się do nas w marcu z zapytaniem o indywidualny projekt zaproszeń. Już w pierwszym mailu nadesłała wiele inspiracji i nakreśliła kształt, kolory i styl zarówno papeterii, jak i całego ślubu i wesela. Sprawa wydawała się dość prosta. Indywidualne projekty to dla nas zawsze wyzwanie, ale i ogromna satysfakcja i przyjemność tworzenia 🙂 Po krótkim spotkaniu, na którym ustaliliśmy dokładną kolorystykę papierów i detale odnośnie wykonania i projektu, rozpoczęliśmy pracę nad prototypem. Kształt zewnętrzny dopracowaliśmy szybko. Zaprojektowane przez nas logo ślubne również bardzo spodobało się przyszłej Młodej Parze. Jednak przechodząc do wnętrza zaproszenia utknęliśmy na dobre!

Główne założenia:
Styl: Nowoczesny romantyzm
Kolory: fiolet, beż i biel, odrobina szarości
Format: Koperta (envelopka) z kieszonką

Okazało się, że zupełnie nie możemy złapać stylu grafik do wnętrza oryginalnego zaproszenia ślubnego. Motyw czosnku ozdobnego i lawendy okazał się dużym wyzwaniem. Wykonywane przez nas rysunki spotykały się z dezaprobatą Młodych jako zbyt delikatne lub zbyt dziecięce. Wiktoria i Michał nie chcieli też akwareli. Na szczęście żadna ze stron się nie poddała i na początku czerwca idealne, wymarzone przez Młodą Parę, zaproszenia ślubne w eleganckich, nadrukowanych wewnątrz kopertach, zalakowanych pieczęcią z logo W&M, były gotowe do rozdawania gościom. Wierzcie nam, że gdy zobaczyłyśmy 150 zaproszeń dopracowanych w najmniejszym detalu i zapakowanych w koperty z lakową pieczęcią, poczułyśmy niezwykłą satysfakcję i dumę. Wyszły pięknie!

zaproszenia ślubnePo chwili oddechu nadszedł czas na projekt pozostałej papeterii. Wiktoria i Michał chcieli dla siebie i swoich gości zrobić harmonogram z rozkładem godzinowym wesela, menu, podziękowaniem i informacją o transporcie; podziękowania dla rodziców, plan stołów, tabliczki informacyjne, krówki, księgę gości, książeczki z zadaniami dla dzieci, zawieszki na butelki z nalewkami, etykietki na słoiczki, a z naszej wypożyczalni klatkę na koperty i małe klatki na stół, ramy, ramki na stół oraz drobne szkło.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie. Wiedziałyśmy czego oczekują Wiktoria i Michał i postanowiłyśmy sprostać zadaniu. Tablica stołów nabrała romantycznego i nowoczesnego charakteru dzięki zawieszeniu plakietek ze stołami na luźnych wstążkach. Całość nie była zamknięta z tyłu, więc powiewała swobodnie na wejściu na salę. Motyw zwiewnych wstążek wykorzystałyśmy także prze dekoracji klatki. Z przodu dodałyśmy logo ślubne Pary. Podziękowania dla rodziców wykonałyśmy w bardzo eleganckiej wersji, a harmonogram w swobodniejszej. Całość cechowała elegancja, romantyczna lekkość, dziewczęcość i odrobina słodyczy. Jak mówiła Wiktoria – całość ma przywodzić na myśl styl Brigitte Bardot. Naszym zdaniem się udało! 🙂

 

 

 

 

 

Elementem łączącym wszystkie zamówione dekoracje i papeterię ślubną, poza stylem i kolorystyką, było logo Młodej Pary.

 

Poniżej kilka zdjęć z realizacji. Było na prawdę pięknie! Dziękujemy Wiktorio i Michale za ten wspólny wysiłek! Było cudownie 🙂

 

Galeria: