Open/Close Menu
Ekskluzywne zaproszenia ślubne

Nowości w zaproszeniach ślubnych 2021

Zaproszenia ślubne – niebanalne i efektowne

Zaproszenia ślubne są jak strona główna albo zdjęcie profilowe. Mają mówić coś o nas, mają być zachętą. Co więcej za wyborem zaproszeń stoi często wybór całej oprawy poligrafii i dekoracji dla naszego wyjątkowego dnia. Jak wybrać zaproszenia oryginalne? Jakie są najnowsze trendy?

1.      Styl rustykalny w zaproszeniach ślubnych – urzekł nas już jakiś czas temu i wciąż nas zaskakuje. Najnowsza odsłona zaproszeń eko? Biały druk na papierze typu kraft. Wygląda niezwykle efektownie i oryginalnie, a także ślubnie J Bardzo hot efekt. Temat białego nadruku można pociągnąć np. na doniczkach na sukulenty, które podarujemy gościom, w postaci białych napisów na tablicach i tabliczkach kredowych, a także w winietkach z imionami gości.

2.      Złocenie w zaproszeniach – złoto wraca, więc i w zaproszeniach ślubnych nie może go zabraknąć. Jednak jego nadmiar jest zdecydowanie niewskazany… chyba, że ktoś chce mieć zaproszenia ślubne w stylu lat 90-tych 😉 Niech złoto jako akcent doda elegancji naszej uroczystości, a nie ją zdominuje.

3.      Brokat w zaproszeniach – jest fajnym sposobem na ożywienie akcentów złota lub srebra i nadanie im nowocześniejszego charakteru. Świetnie ożywia modne aktualnie kolory butelkowej zieleni, granatu lub marsala. Takie połączenia pokochają wszystkie miłośniczki stylu glamour.

4.      Trochę luźniej – ślub i wesele to ciężka uroczystość jeśli ktoś nie lubi królewskich balów. Na szczęście dziś etykieta nieco zelżała i nie musimy już trzymać się sztywno narzuconych form. Możemy zmienić nasz ślub i wesele w imprezę pełną swobody i humoru. Zaproszenia ślubne nadążają również za tym trendem. Oryginalna treść, infografika, nietypowa forma, zaproszenia mówiące o hobby lub pracy Pary Młodej, to cechy najnowocześniejszej poligrafii ślubnej.

5.      Kwiaty w zaproszeniach – do ślubu i wesela zawsze doskonale pasują. Jeśli chcecie mieć je na swoich zaproszeniach, to powinny być wydrukowane w sposób idealny.

Chcesz więcej nowości na 2021 w zaproszeniach ślubnych?

Zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego lub odwiedzin pracowni, gdzie zobaczycie zaproszenia na żywo!

Zapytaj o zaproszenia

Adres

Artystyczna Pracownia Papieru Jaka Cards

+48 783 30 30 66

+48 698 15 45 38

sklep@jakacards.pl

ul. Nakielska 89, Bydgoszcz

Kontakt z nami

Marta

+48 698 15 45 38
Napisz komentarz:

*

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony

Kurs Pakowania Prezentów - Zapisz się już dzisiaj!Szczegóły
+